В основі напою лежить застосування відомої природної «амінокислоти-вітаміну» —L-карнітіну,який виконує функцію транспортування молекул жирних кислот до енергетичних станцій клітини — мітохондрій, тобто бере пряму участь у спаленні жирів і генерації енергії. В організмі людини і тварин він синтезується в печінці та нирках і транспортуєтьсяв інші органи, в тому числі і в серце, яке 70% своєї енергії отримує з жирних кислот.

  • L-карнітін — це засіб, добре відомийспортсменам, але, враховуючи важливуфундаментальну функцію, яку він виконує венергетичному обміні, його додаткове споживання може бути корисним різним людям:
  • спортсменам, які тренують витривалість чисилу, а також просто любителям спорту;
  • людям, що виконують програми корекції ваги;
  • вагітним жінкам та матерям-годувальницям;
  • людям похилого віку;
  • вегетріанцям та людям, щоспоживають дуже багато м’яса;
  • людям, якіпросто хочуть підтримати своє здоров’я.

На ринку спортивного харчування існуєдуже багато продуктів, які містять L-карнітін,але більшість з них виготовлені у вигляді сухих сумішей, пігулок або ампул з рідким препаратом, які доводиться запивати водою чисоком. Існуючі готові напої з L-карнітіном, якправило, містять цукор чи його штучні замінники, підкислювачі, барвники, ароматизатори, консерванти і т.п., тобто інгредієнти, які не є корисними для здоров’я людини. Але виробники вимушені застосовуватицей «джентльменський» набір харчових добавок, щоб забезпечити смакові якості, колір і, головне, терміни зберігання напою.

Всіці проблеми ТМ «Зелена Сова» вирішує своїм ексклюзивним правом на використанняпатентованої технології роздільної упаковки «Push Top». Порошок L-карнітіну особливим чином вносять у концентрованийсік, що призводить до його подальшого зневоднення і, відповідно, до зростання терміну зберігання продукту до 9 місяців без застосування консервантів і пастеризації. У виробництві використовується лише L-карнітін найвищоїякості TM «Carnipure» швейцарської компанії Lonza, що постачається згідно з ліцензійною угодою.

Базовим у лінійці страйків є напій «Beauty Strike». Це безалкогольний нега зований соковий напій в роздільній упаковці, що містить живий концентрований яблучний сік, 1 г L-карнітіну у верхній камері, та 215 мл озонованої води у нижній камері пляшки. 1 г L-карнітіну достатньо для спалювання жирів при аеробних навантаженнях типу бігу, плавання, шейпінгу, фітнесу, йоги, тощо або при значних фізичних навантаженнях людей вагою до 50 кг.

Для анаеробних занять спорту таких, як ліфтінг, бодібілдинг, при просто важких фізичних навантаженнях та для збалансування спеціальної висококалорійної жирної дієти при нарощуванні маси м’язів виробляється спеціальний напій «Body Strike», який відрізняється підвищеним до 2 г вмістом L-карнітіну. У виробництві використовується лише L-карнітін найвищої якості TM «Carnipure» швейцарської компанії Lonza, що постачається згідно з ліцензійною угодою.