ТМ "Зелена Сова" вважає, що сучасний енергетик повинен бути нешкідливим і, більш того, корисним продуктом.

Це досягається наступними методологічними підходами.

По-перше, напій повинен містити «швидку» енергію в формі, здатної максимально ефективно утилізуватися і вивільнятися в організмі. У нашому випадку це швидка енергія фруктози і трикарбонових кислот яблучного соку, миттєво згорають в Цикл Кребса з виділенням АТФ, що забезпечує сплеск енергії і емоцій.

По-друге, вміст кофеїну в напої не може перевищувати допустимі норми, але має бути на рівні фізіологічно активних концентрацій.

У представлених на ринку енергетиках використовуються в два рази перевищують рекомендовані норми концентрації кофеїну близько 30-35мг / 100 мл напою. Це викликає побоювання у медиків і законодавчо зобов'язує зазначених виробників друкувати застережливі споживачів написи на упаковці. 

У нашому напої вміст кофеїну (включаючи гуарану) нижче норми 15мг / 100 мл напою, дозволеної для дітей, вагітних жінок і матерів-годувальниць. Це в три рази нижче вмісту кофеїну в звичайній каві, проте, в 1,5 рази більше ніж, наприклад, в Коке і, тому, забезпечує достатній стимулюючий ефект.

По-третє, для забезпечення організму «довгою» енергією Ультрасок містить таурин, який грає важливу роль в обміні жирів і ліпідів - основних енергозберігаючих біомолекул, 10 вітамінів - виконують виключно важливу функцію в обміні речовин, і повноцінний набір мінералів, які разом покращують енергетичні та обмінні процеси. Крім того, таурин є важливим для серцевого м'яза антиоксидантом і сприяє нормалізації обмінних процесів в тканинах ока. Суміш вітамінів спеціально розроблена для енергетичних напоїв. У кожній пляшці напою, ємністю 0,25 л, міститься 50% рекомендованої денної норми (РДН) кожного з десяти вітамінів.

Вода знезаражена озоном, що б не порушити оптимальний склад мінералів. Таурин, до того ж, оптимізує обмін вітамінів і мінералів. За рахунок досягнутого стимулювання обміну речовин напій забезпечує поліпшення працездатності в періоди підвищеної розумової і фізичної навантаження, підвищення концентрації уваги і зниження втоми аналогічно іншим енергетикам, при цьому залишаючись приємним і корисним напоєм, ідеально вгамовує спрагу. Роздільна упаковка дозволяє уникнути деструктивного впливу теплової обробки при пастеризації чи стерилізації та зберегти біологічну активність добавок і вітамінного комплексу (особливо аскорбінової кислоти і гуарани) надійно вкриваючи їх в обезвоженном яблучному соку від впливу кисню, світла, мікроорганізмів та інших деструктивних чинників.

Для приготування безалкогольного напою Ультрасок використовують двокамерну пляшечку "Push-Top", яка дозволяє безпосередньо перед вживанням, що не відкоркувавши пляшку, стерильно змішувати концентрат з водою в заданому співвідношенні. Простим натисненням пальця на верхню частину кришки пробивають мембрану між камерами і збовтують напій. Розведений водою Ультрасок необхідно випити відразу ж після змішування, оскільки при зберіганні він починає бродити також, як і будь-який свіжовичавлений сік.